Historie

Akciová společnost Metalšrot Tlumačov byla založena v květnu 1992 v první vlně kupónové privatizace a patří mezi jeden z největších a nejlépe vybavených provozů, zabývající se výkupem železného šrotu a barevných kovů, jeho zpracováním a následným prodejem. Kapacitní možnosti společnosti jsou cca 200.000 tun upraveného vsázkyschopného železného šrotu a barevných kovů za rok.

Zaměření

Společnost vlastní kromě běžných strojů a technologických zařízení i speciální zařízení na drcení a separaci lehkého kovového odpadu – především autovraků, bílé kuchyňské techniky, elektro-spotřebičů a měděných a hliníkových kabelů.

Likvidace autovraků

Již několik let se společnost zaměřuje na ekologickou likvidaci autovraků. Jako jedna z prvních společností obdržela z Krajského úřadu souhlas s provozem zařízení ke sběru, výkupu, využití odpadů a odstraňování autovraků kategorie nebezpečný odpad pro své provozy. Firma tuto činnost smluvně zajišťuje pro většinu smluvních dovozců a prodejců osobních automobilů v regionu i v rámci celé České republiky.

KDE NÁS NAJDETE?

CERTIFIKACE

Společnost Metalšrot Tlumačov v rámci své činnosti plní požadavky příslušných právních předpisů, svoji činnost průběžně monitoruje a v rámci svých možností zlepšuje tak, aby minimalizovala environmentální dopady.

Kontaktujte nás

Zanechte nám všechny potřebné informace a my se Vám v co nejbližší době ozveme.

Jméno*
Příjmení*
E-mail pro odpověď:
nebo kontaktní telefon:
Doprava:
Pro vlastní dopravu zadejte pobočku:

Předmět*

S čím Vám můžeme pomoci?*