Historie

Akciová společnost Metalšrot Tlumačov byla založena v květnu 1992 v první vlně kupónové privatizace a patří mezi jeden z největších a nejlépe vybavených provozů, zabývající se výkupem železného šrotu a barevných kovů, jeho zpracováním a následným prodejem. Kapacitní možnosti společnosti jsou cca 200.000 tun upraveného vsázkyschopného železného šrotu a barevných kovů za rok.

Zaměření

Společnost vlastní kromě běžných strojů a technologických zařízení i speciální zařízení na drcení a separaci lehkého kovového odpadu – především autovraků, bílé kuchyňské techniky, elektro-spotřebičů a měděných a hliníkových kabelů.

Likvidace autovraků

Již několik let se společnost zaměřuje na ekologickou likvidaci autovraků. Jako jedna z prvních společností obdržela z Krajského úřadu souhlas s provozem zařízení ke sběru, výkupu, využití odpadů a odstraňování autovraků kategorie nebezpečný odpad pro své provozy. Firma tuto činnost smluvně zajišťuje pro většinu smluvních dovozců a prodejců osobních automobilů v regionu i v rámci celé České republiky.

KDE NÁS NAJDETE?

CERTIFIKACE

Společnost Metalšrot Tlumačov  a.s. je držitelem certifikátů:

EN ISO 9001:2015 v rozsahu celé společnosti
EN ISO 14001:2015 v rozsahu provozu Tlumačov
Společnost Metalšrot Tlumačov a.s. v rámci své činnosti plní požadavky zákazníků a příslušných právních předpisů, svoji činnost průběžně monitoruje a v rámci svých možností zlepšuje tak, aby poskytovala kvalitní produkty a minimalizovala dopady na životní prostředí.

Kontaktujte nás

Zanechte nám všechny potřebné informace a my se Vám v co nejbližší době ozveme.

  Jméno*

  Příjmení*

  E-mail pro odpověď:

  nebo kontaktní telefon:

  Doprava:

  Pro vlastní dopravu zadejte pobočku:

  Předmět*

  S čím Vám můžeme pomoci?*